Kapoor Kahli niisutav toitemask (läige ja voluum)

VAJA LÄHEB:

Kirjeldus

VALMISTAMISVIIS:

  1. Valmista ühtlane mass, kasutades juuksemaski, aaloegeeli ja taimeõlisid
  2. Lisa Kapoor Kahli
  3. Lisa essentsiõlid
  4. Kanna mask niisketele juustele. Kata vannimütsiga. Hoia peas vähemalt 30 minutit. Hea on maski ajal olla soojas saunas, päikse käes või katta vannimüts omakorda sooja rätiga, niimoodi imavad juuksed toitaineid paremini.

Loe ka Kapoor Kahli baasretsepti juustele SIIT.

Baasretsepti võid ise täiendada erinevate taimeõlide, teiste taimepulbritega jne. Vee asemel võid kasutada ka kuuma taimeteed. KAPOOR pulbrit võib kasutada segatuna balsamiga, maskiga ja shampooniga, et juukseid tugevdada.

KAPOOR KACHLI on üks zenzenni liike, pärit Himaalajaast. Pulber valmistatakse taime juurtest. Kapoor stimuleerib juuksekasvu ja tugevdab juuksejuuri. Kapoor on üks väheseid pulbreid, mis leitakse sobivat ka blondidele juustele. Soovitame blondide juuste korral siiski enne katsetada ühe salgu peal, et pulber juukseid ei tooniks. Pulbri kasutamisel ei ole ohtusid ega kõrvalmõjusid. Allergia zenzenni vastu on väga harv ja mõnel äärmuslikul juhul võib väljenduda punetusena. Taimepulbrid, mis ei ole otseselt mõeldud toidulisandiks, sobivad kasutamiseks vaid välispidiselt.

KAPOOR KAHLI MÕJU JUUSTELE: suurendab juuste voluumi. On teaduslikult tõestatud, et mõjub täide vastu, muudab juuksed paksemaks ja soodustab nende kasvu. Väldib juuste väljalangemist.  Pulber tugevdab juukseid kuid väikse negatiivse küljena on tal omadus juukseid (eriti juukseotsi) kuivatada. Seetõttu soovitame igasse Kapoor Kahli juuksemaski lisada natuke taimeõli või siis kasutada peale maski tegemist täiendavalt palsamit. Kui pulbri kasutamisega on juba harjutud, ei teki enam tunnet, et pulber juukseid kuivaks jätab. Pulber jätab juustesse meeldiva ingverilõhna, mis püsib kaua. Soovitame pulbrit kasutada kõigil, kes soovivad tugevamaid ja kohevamaid ning tervemaid juukseid. KAPOOR pulbrit võib kasutada segatuna balsamiga, maskiga ja shampooniga, et juukseid tugevdada.

Kirjuta oma arvamus retsepti kohta.