Kleeps vegan
Купить оптом Купить оптом
Body spray, 30ml / Flora

Спрей против комаров, 30мл

ZF6220

Освежающий спрей для тела на основе масел андиробы и ним, содержит эфирные масла, которые не любят насекомые. Эфирные масла цитронеллы, чайного дерева, мяты, базилика, лаванды, герани известны как отпугивающие комаров ароматы. Веган.

Применение: встряхнуть флакон и распылить жидкость на тело, как обычный духи.

2 Reviews
12,20 €
На СКЛАДЕ 84 продуктов
С НДС
Кол-во

Состав: Alcohol Denat., Litsea cubeba oil*, Melaleuca alternifolia leaf oil*,  Cymbopogon nardus oil*, Ocimum basilicum oil*, Pelargonium graveolens oil, Lavandula hybrida oil*, Mentha arvensis oil*, Eucalyptus citriodora oil*, Carapa guaianensis oil, Melia azadirachta seed oil*, Tocopherol, Linalool, Eugenol,  Limonene, Geraniol, Citronellol.

*из органического земледелия

Special products
Веган
84 шт.

Please log in to add a review

2 Reviews
Vastus
Siiani oleme toote kohta ainult positiivset tagasisidet saanud ning meil on tõesti väga kahju kuulda, et Teil antud tootega selline halb kogemus oli!
Ei tõrju sääski
Proovisin metsas: sääsed imesid jalgu ja käsi rahulikult edasi, nagu poleks midagi peale lastud. Minu usaldus looduslike sääsetõrjete vastu sai hävitatud kohe esimesel katsel. Ei saa ju kümneid eurosid lihtsalt erinevate toodete proovimiseks hakata kulutama. Õnneks oli kaasas viimane tilk nö. keemilist tõrjet, mis on alati töötanud ja töötas ka seekord. 2 punkti selle eest, et lõhn on enam-vähem ja võiks kasutada ka lihtsalt parfüümina.

Покупатели этого товара так же приобрели:

Product added to wishlist