Kleeps vegan
Купить оптом Купить оптом

Напиток с C-витамином (1000мг), 150г / пищевая добавка

SLI5488

Состав: мальтодекстрин, эритрит, аскорбиновая кислота, натуральный лимонный ароматизатор (5%), средство против слипания: бамбуковое волокно. Подходит для веганов.

4 Reviews
7,50 €
На СКЛАДЕ 71 продуктов
С НДС
Кол-во

Количество Скидка Вы экономите
4 20% До 6,00 €

Состав: Рекомендуемая суточная доза составляет 5 г. Размешать в стакане воды.

Хранение: Хранить в прохладном сухом месте.

Пищевая ценность: одна дневная доза содержит 1000мг C-витмина (1250% NRV).

Предупреждение! Не превышайте рекомендуемую суточную дозу. Продукт не следует использовать в качестве замены разнообразного питания. Хранить в недоступном для детей месте! Не рекомендуется беременным и кормящим женщинам.

Страна происхождения: Бельгия. Упаковано: Словения.

Продукт не имеет экомаркировки, но является 100% натуральным.

Для чего полезно
Для иммунитета
Special products
Веган
Tип
Пищевые добавки
71 шт.

Please log in to add a review

4 Reviews
Bio4You vastus
Täname kommentaari eest. Tõstatasite küsimuse maltodekstriini glükeemilisest indeksist ja selle aine kahjulikkusest arutelus oleva C-vitamiini koostises. Fruktoosi antud toode siiski ei sisalda. Konsulteerisime vastamiseks tootjaga ning põhjalikeimate artiklitega maltodekstriini kohta. Maltodekstriini glükeemiline indeks (GI) on kõrgem kui suhkrul, see jääb vahemikku 85-105. Glükeemiline indeks ei saa siiski üksi olla toote kasulikkuse või kahjulikkuse määrajaks. Näiteks on ka magusatel puuviljadel kõrge GI kuid kui ei ole probleeme veresuhkruga, ei ole nende tarbimine tervisele ohtlik. Kõrge GI-ga toiduained, sh maltodekstriini sisaldavad tooted on kehale ja ajule kiiresti omastatavad, mistõttu lisatakse maltodekstriini sageli spordijookidele ja vitamiinijookidele. Kõrge GI-ga ainete tarbimisega tuleb olla ettevaatlik siis, kui on probleeme veresuhkru kõikumisega. Antud tootesse on lisatud maltodekstriin maitse ja lahustuvuse parandamiseks, antud toode on küll kõrge C-vitamiini sisaldusega (1000mg annuses) kuid mitte nii tajutavalt hapu nagu sidrun või sidrunhape. Toode on sobilik turgutava vitamiinijoogina ja treeningu eelse joogina inimestele, kellel ei esine probleeme veresuhkruga. Kui on eelistus tarbida ilma maltodekstriinita C-vitamiini segu, siis meie valikus on mitmeid tooteid, mis on sama kontsentratsiooniga kuid ilma selle koostisaineta (nt. Biokap Tre-tard C-vitamiin). Kokkuvõtteks: Nii nagu suhkur ja teised lihtsad süsivesikud võib maltodekstriin olla osa tervislikust toitumisest. Samas ei tohiks see moodustada olulist osa päevasest tarbitud kaloraazist. Eriti tähelepanekud peaksid selle tarbimise suhtes olema diabeetikud ja need, kes soovivad kaalust alla võtta. Kui tarbid maltodekstriini piiratud koguses ja tasakaalustad seda kiudainete ja valguga, võib see lisada väärtuslikke süsivesikuid ja energiat, millest võivad kasu lõigata eelkõige sportlased, kuid ka need, kellel on vaja kiirelt tõsta veresuhkrut. Päris vältida seda ainet ei ole tänapäeval ilmselt võimalik, kuna see on laialdaselt kasutusel toidu- ja joogitööstuses. Näiteks on see asendamatu aine õlle pruulimisel ning sisaldub muuhulgas paljudes laste toiduainetes, saiakestes ja kondiitritoodetes, kartulikrõpsudes ja spordijookides. Kui teil on kahtlus, et antud aine teile ei sobi, soovitame uurida aine kohta lisa ja vajadusel valida tooted kus seda ei sisaldu. Peamised kasutatud allikad: https://www.biotheka.ee/maltodekstriin-luhiulevaade.../ https://my-personaltrainer.it
Maltodekstriin
Glükeemiline indeks on 140-150, mis on magusainetest kõige halvem tervisele. Tavaline suhkur on 80, stevia ja erütritool on 0! See, kas suhkur või muud magustajad on looduslikud või mitte, ei ole ainuke argument valikul, vaid eelkõige see, kuidas ta organismi ainevahetust mõjutab. Teine probleem on fruktoos, mida leidub paljudes "tervislikes" toiduainetes ja toitudes. Fruktoos on maksale mürk ja ühtlasi nõrgestab ka immuunsüsteemi. Suhkur sisaldab pooleks fruktoosi. (Peamised allikad: Dr. Eric Berg, Dr. Sten Ekberg, Dr. Ken Berry).
Vastus
Suur tänu kommentaari eest! Kas Te võiksite ka täpsustada, miks Te seda kindlasti tarbida ei soovita või miks see on kahjulikum kui suhkur? Igaks juhuks täpsustame omaltpoolt, et antud tootes leiduv maltodekstriin on pärit GMO vabast maisist, ehk siis võimalikult looduslik.
Ei soovita
Maltodekstriin? Sellist ainet sisaldavaid tooteid ei soovita mitte mingil juhul tarbida. See on organismile kahjulikum kui suhkur.

Покупатели этого товара так же приобрели:

Product added to wishlist

Мы используем файлы Cookies на этой странице, чтобы обеспечить лучшее обслуживание. При посещении веб-страницы, Вы соглашаетесь с условиями использования Cookies.