Bio4You kauplused ning e-pood www.bio4you.eu kuuluvad Albero Verde OÜ-le.

E-poe tellimuste info ja küsimused E-R 9:00-17:00
web@bio4you.eu
Tel: (+372) 5305 4036

Registrikood: 11036343
KMKR nr: EE101331694
Juriidiline aadress: Pärnu mnt. 238, 11624 Tallinn
Kontakttelefon: (+372) 677 8211
E-posti aadress: info@bio4you.eu

Albero Verde OÜ
SWEDBANK IBAN: EE472200221023964025, SWIFT/BIC: HABAEE2X
SEB PANK IBAN: EE981010220107770016, SWIFT/BIC: EEUHEE2X
LHV PANK IBAN: EE437700771001902821, SWIFT/BIC: LHVBEE22

Turundusalane koostöö:
turundus@bio4you.eu

Bio4You kaupluste klienditeenindus ja info:
info@bio4you.eu
Tel: (+372) 677 8211

Hulgimüük:
hulgi@bio4you.eu
Tel: (+372) 5198 2269

Meie kauplused

Järve Keskus
Pärnu mnt. 238, 11624 Tallinn
E-P 10:00 - 21:00
Tel: (+372) 677 8211
info@bio4you.eu

Arsenal Keskus
Erika 14, 10416 Tallinn
E-L 10:00 - 20:00, P 10:00 - 19:00
Tel: (+372) 600 6270
arsenal@bio4you.eu

Foorumi Keskus
Narva mnt. 5, 10117 Tallinn
E-L 10:00-20:00, P 11:00 - 18:00
Tel: (+372) 677 8516
foorum@bio4you.eu

Pärnu Kaubamajakas
Papiniidu 8, 80010 Pärnu
E-L 10:00-20:00, P 10:00-18:00
Tel: (+372) 442 9390
kaubamajakas@bio4you.eu

Rakvere Põhjakeskus
Haljala tee 4, 44415 Rakvere
E-P 10:00 - 20:00
Tel: (+372) 325 1833
rakvere@bio4you.eu

Jane Pappel

Tegevjuht
517 7248
personal@bio4you.eu

Triin Mere

Juhatuse assistent
5689 4050
triin@bio4you.eu

Pille Aus

E-poe arendusjuht
5332 1491
arendus@bio4you.eu

Sandra Sikk

Hulgimüügi juht
5198 2269
hulgi@bio4you.eu

Maie Jaomaa

Tallinna kaupluste juhataja assistent
maie@bio4you.eu

Mari-Leen Maasar

Ostujuht
+39 349 7710261
marileen@bio4you.eu

Tiiu Reinumäe

E-poe kliendisuhete juht
5305 4036
web@bio4you.eu

Pille-Riin Priske

Elina Valtu

Tallinna kaupluste juhataja
5698 6595
elina@bio4you.eu

Katrin Rebane

Laojuhataja
5887 9647
ladu@bio4you.eu

Product added to wishlist

Parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.