Bio4You kauplused ning e-pood www.bio4you.eu kuuluvad Albero Verde OÜ-le. 

E-poe tellimuste info ja küsimused E-R 9:00-17:00
web@bio4you.eu
Tel: (+372) 5305 4036

Registrikood: 11036343
KMKR nr: EE101331694
Juriidiline aadress: Pärnu mnt. 238, 11624 Tallinn
Kontakttelefon: (+372) 677 8211
E-posti aadress: info@bio4you.eu

Albero Verde OÜ
SWEDBANK IBAN: EE472200221023964025, SWIFT/BIC: HABAEE2X
SEB PANK IBAN: EE981010220107770016, SWIFT/BIC: EEUHEE2X
LHV PANK IBAN: EE437700771001902821, SWIFT/BIC: LHVBEE22

Meie kauplused

Järve Keskus
Pärnu mnt. 238, 11624 Tallinn
E-L 10:00 - 21:00, P 10:00 - 19:00
Tel: (+372) 677 8211
info@bio4you.eu

Foorum Keskus
Narva mnt. 5, 10117 Tallinn
E-L 10:00-20:00, P 11:00 - 18:00
Tel: (+372) 677 8516
foorum@bio4you.eu

Pärnu Kaubamajakas
Papiniidu 8, 80010 Pärnu
E-L 10:00-20:00, P 10:00 - 18:00
Tel: (+372) 442 9390
kaubamajakas@bio4you.eu

Rakvere Põhjakeskus
Haljala tee 4, 44415 Rakvere
E-P 10:00 - 20:00
Tel: (+372) 325 1833
rakvere@bio4you.eu

Meie ladu

Pärnu mnt. 232/9, 11314 Tallinn
E-R 09:00-17:00
Tel: (+372) 617 3385

Jane Pappel

Tegevjuht
517 7248
personal@bio4you.eu

Triin Mere

Juhatuse assistent
5689 4050
triin@bio4you.eu

Sandra Sikk

Hulgimüügi juht
5198 2269
hulgi@bio4you.eu

Maie Jaomaa

Tallinna kaupluste juhataja assistent
maie@bio4you.eu

Merilin Maavere

Pärnu kaupluse juhataja
529 5343
parnu@bio4you.eu

Mari-Leen Maasar

Ostujuht
+39 349 7710261
marileen@bio4you.eu

Tiiu Reinumäe

E-poe kliendisuhete juht
5305 4036
web@bio4you.eu

Pille-Riin Priske

Elina Valtu

Tallinna kaupluste juhataja
5698 6595
elina@bio4you.eu

Alic Kaar

Laojuhataja
5887 9647
ladu@bio4you.eu

Teavitus

Soovitame miinuskraadide korral tellida pakid SmartPosti automaati, kuna külm võib tooteid kahjustada. Omniva või DPD pakiautomaati tellimine vaid kliendi omal vastutusel.

Product added to wishlist

Parema teenuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.